From 27 to 30 March. Art workshop for Kids: Kids-Guernica and Third Paradise at Kawauchi Village in Fukushima.

The event is organised by Kawauchi Village Board of Education and Fukushima University , Fukushima Future Center for Regional Revitalization.
For Kids’Guernica: Takuya Kaneda, Kuniyoshi Murata, Takao Nagahara and Savina Tarsitano.
З 27го по 30те Березня я мала честь об’єднатися з двома талановитими художниками Савіною Тарсітано ( Італія ) та Кунійоші Мурата ( Японія ) для проведення арт воркшопу “Kids-Gernika” & “Third Paradise“ в префектурі Фукусіма , село Каваучі . 
Це були фантастичні чотири дні ми малювали на великому полотні всі разом міркуючи про теперішнє ,мріючи про майбутнє , ми вчилися один у одного і було не важливо ти вчишся у того хто старший тебе чи молодший тебе. 
Незважаючи на те що три художники були з різних країн ми намагалися поділитися найкращим досвідом та традиціями і об’єднати їх у щось нове , у мрію про спільне мирне майбутнє в якому все людство є одим цілим . 
Важливим аспектом подорожі для мене було побачити наслідки трагедії на Атомній станції Фукушіма бо, мій батько був ліквідатором аварії на Чорнобильскій АЕС і я маю посвідчення постраждалого....
Отже ми знаходилися на відстані 30 кілометрів від атомної станції Фукусіма, село в якому ми зупинялися не евакуйовувалось під час трагедії але багато людей все одно залишило ці місця . Для мене було дуже цікаво подивитися як люди Фукусіми справляються з лихом яке трапилось не так давно. Тож ми їздили по околицях , в різні місця, в місцях які майже повністю зруйнувало цунамі, і всі ці краєвиди виглядали абсолютно нормально наче і не було цього страшного лиха, люди розповідали свої історії незважаючи на всю біль спогадів , з усмішкою на обличчях і з надією на майбутнє . 
Ми не можемо змінити минуле але яким буде майбутнє - вибір за нами , тож я вважаю що українцям та японцям треба повчитися один в одного і поділитися досвідом щоб трагедії які сталися Фукусімі та Чорнобилі не заважали збудувати безпечне майбутнє!
The  Kids-Guernica & Third Paradise canvas was shown on the "3rd Senday Marathon " in Kawauchi village.

Back to Top